Veebipoe erpmusic.com/shop (edaspidi Veebipood) omanik on ERP OÜ (registrikood 10725678), juriidilise aadressiga Estonia pst 4, 10148 Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Sõltuvalt toote tüübist võib hinnale lisanduda postitasu.

1.3. Postitasu sõltub toote kaalust ja kujust ning kliendi asukohast ja kättetoimetamise viisist. Veebipood saadab kaupu vaid valitud piirkondadesse. Digitaalsete toodete puhul postitasu ei lisandu ning neid on võimalik osta kõikides piirkondades.

1.4. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures või antud tootega seonduval leheküljel, millele on viidatud vahetult kauba juures.

1.5. Hinnad kehtivad tellimuse vormistasest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (5 päeva pärast tellimuse vormistamist).

1.6. Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi, mida kajastatakse veebilehel erpmusic.com/shop

Tellimuse vormistamine

2.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ja vajutada lingile “Vormista tellimus”.

2.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

2.3. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.4. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse automaatselt ja kaup, mille kohaletoimetamine toimub e-maili teel, laekub koos arvega Ostja e-maili aadressile hiljemalt 1 tunni jooksul, kui ei esine tehnilisi tõrkeid.

2.5. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

3.1. Peale müügilepingu sõlmimist saadetakse tellitud Kaup ja arve Ostja e-mailiaadressile 1 tunni jooksul. Tellimuse kohaletoimetamise aega hakatakse lugema tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

3.2. Kohaletoimetamise sätted juhul tegu ei ole e-maili teel kättetoimetatava kaubaga:

  • Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik.
  • Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
  • Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.
  • Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

3.3. Viivitusteta kohaletoimetamise korral (p. 3.1. toodud juhtudel) tuleb Ostjal olla hoolas ja tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmed tõesed ja kehtivad (nt korrektne e-maili aadress).

3.4. Juhul kui automaatne makselahendus ei tööta (st puudub võimalus tasuda p. 1.3. toodud viisil. Siis edastab Ostja tellimuse Veebipoele e-maili shop@erpmusic.com teel. Veebipood edastab Ostjale arve ja peale arve tasumist edastab Veebipood hiljemalt 12 tunni jooksul Kauba Ostjale.

Taganemisõigus

4.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, kui taganemine vastab võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele.

4.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4.4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile shop@erpmusic.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4.6. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

4.7. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

4.8. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

4.9. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.10. Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

4.11. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Vaidluste lahendamine

5.1.Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile shop@erpmusic.com või helistada telefonil: +372 509 3766.

5.2.Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole, mille andmed on Tarbijakaitseameti kodulehel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

5.3.Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.