MUUSIKAPÄRLID SAAREL 2020

15/07/2020 - 18/07/2020

Saaremaa

JAAPANI TRUMMI-SHOW
THE FOUR SEASONS
June 8, 2020
MUSICAL PEARLS ON THE ISLAND
June 23, 2020

Klaaspärlimäng, Orient, Mustjala Festival ja Uus Kontsert esitlevad
Tema Majesteet Torgu kuningas Kirill I soovitab

Meil on suur rõõm jagada häid uudiseid! Sel aastal toimub festival Klaaspärlimäng lisaks Tartule ka Saaremaal. Ilmselt on igal eestlasel oma isiklik side Eesti suurima saarega, aga meie korraldusmeeskonna kõigil liikmetel on seda kindlasti. Osad meist ongi päris saarlased, teistel on Saaremaal suvemaja, ning näiteks festivali kunstiline juht on isegi Torgu Kuningriigi aumärgi kavaler ja kunstiline nõustaja kass Taavet on sündinud Torgu Kuningriigis, leitud päris pisikesena metsast rohututi seest.

Seega, juba 15.–18. juulini saab nautida kuut kontserti Kuressaares ja Triigi Filharmoonias. Tutvuge programmiga allpool. Kontserdi nimele vajutades suuname Teid kontserdikirjelduse juurde, mis asuvad Tartu sündmuste lehekülgedel. Palun olge siinkohal tähelepanelikud, et piletiostul ei ajaks Saaremaa ja Tartu sündmusi segamini ega soetaks vale piletit. Saaremaa sündmuste piletid on saadaval siit.  Samuti rõhutame, et sel aastal tasub pilet osta kindlasti juba eelmüügist, kuna kohtade arv on piiratud.

Kohtumiseni Saaremaal!

15. juuli kell 19 (Kuressaare Laurentiuse kirik) KUUPAISTE SONAAT Viviana Sofronitsky
16. juuli kell 19 (Kuressaare Laurentiuse kirik) MESSE DE… CARMINA BURANA Hortus Musicus
16. juuli kell 21 (Kuressaare Kuursaal) KANDLE-BAROKK Anna-Liisa Eller & Hedi Viisma
17. juuli kell 19 (Kuressaare Laurentiuse kirik) KOLM PEETRIT Neeme Punder, Yosuke Oda, Klaaspärlimäng Sinfonietta, Andres Mustonen
18. juuli kell 19 (Kuressaare linnuse kapiitlisaal) RÄNNAK LÄBI VANA-VENE KIRIKULAULU Kammerkoor „Orthodox Singers“, Valeri Petrov
18. juuli kell 22 (Triigi Filharmoonia) JAAPANI TRUMMI-SHOW Taiko-ansambel   PILETILEVIS VÄLJA MÜÜDUD! VÄHESED SEISUKOHAD SAADAVAL KOHAPEAL.